DOMEK WŁOSKI „CIAO RAGAZZI”

Włoski klimat, cudowna atmosfera, idealna pogoda i najbliżsi ludzie wokół – z pewnością o takich właśnie wakacjach wielu z nas marzy. Chcąc to wszystko poczuć, wciąż pozostając w Polsce, bez wątpienia domek włoski CIAO RAGAZZI okaże się być dla Państwa znakomitym wyborem.

Prezentowany domek o powierzchni 50 metrów kwadratowych, dla maksymalnie 6 osób, posiada salon z aneksem kuchennym i łazienką na dole, jak również dwie sypialnie i WC na górze. Całość stworzona została w niezwykle designerskim, nowoczesnym stylu, gdzie kluczowe znaczenie mają wszelkie detale i szczegóły, począwszy od dopasowania do siebie pastelowych kolorów, przez dobór odpowiedniego oświetlenia czy elementów dekoracyjnych na ścianach w formie obrazów i luster. Nie zabrakło tutaj motywu włoskiego lastryko czy nawiązania do kultu kawy. W salonie znajduje się rozkładana sofa z funkcją spania dla dwóch osób, kominek koza pozwalający stworzyć we wnętrzu niezwykły klimat, a do tego przestrzeń kuchenna w pełni wyposażona w niezbędne sprzęty i akcesoria, wyspa kuchenna z możliwością siedzenia przy niej i obowiązkowo okrągły stół, przy którym wspólne jedzenie posiłków, z pewnością będzie czystą przyjemnością. Na górze znajduje się WC, a także dwie sypialnie – w jednej podwójne, duże łóżko, w drugiej dwa pojedyncze.

Włoski domek posiada klimatyzację, TV z płaskim ekranem, a także darmowy internet i parking. W cenie wynajmu domku znajduje się drewno kominkowe, pościel, ręczniki oraz sprzątanie końcowe.

Pobieramy kaucje w wysokości 500 zł, kaucja jest zwracana przy wyjeździe.

DOMEK FRANCUSKI „MON CHERI”

Dobre wino, pyszne sery, smaczne croissanty, a do tego ten luksus, elegancja i klasa w najlepszym tego słowa znaczeniu. Czy tak właśnie kojarzy się Państwu Francja? Pragnąc ten klimat wprowadzić w polskiej przestrzeni, mamy dla Państwa domek francuski MON CHERI, który zachwyca swoim pięknem, wyjątkowością i klasą w każdym detalu i szczególe.

Prezentowany domek o powierzchni 70 metrów kwadratowych, przeznaczony jest maksymalnie do 7 osób. Składa się na niego designersko zaaranżowana przestrzeń salonowa z aneksem kuchennym i jadalnią, sofa z funkcją spania dla dwóch osób oraz łazienka, a  na górze dwie niezależne sypialnie, gdzie w jednej mieści się duże, podwójne łóżko oraz łóżko pojedyncze, w drugiej umieszczone zostały dwa pojedyncze łóżka. Dodatkowo, na piętrze mieści się druga łazienka. W oferowanym Państwu domku dominuje motyw lawendy, nie brak jest tutaj i prowansalskich akcentów, francuskiej jodełki czy też bardzo popularnych dla tego kraju ornamentów w postaci sztukaterii. Całość uzupełnia stylizowane oświetlenie oraz elementy dekoracyjne, które tworzą ten iście francuski klimat w całej przestrzeni oferowanego Państwu domku. Nie mogło zabraknąć tutaj również stojaka na wino i kieliszków nad wyspą, bo czym byłaby Francja bez tego trunku właśnie?

Francuski domek posiada klimatyzację, TV z płaskim ekranem, jak również darmowy internet i parking. Ponadto, oferujemy w cenie drewno kominkowe, czystą pościel i ręczniki. Cena uwzględnia również sprzątanie końcowe.

Pobieramy kaucje w wysokości 500 zł, kaucja jest zwracana przy wyjeździe.

DOMEK GRECKI „KALIMERA”

Piękny domek grecki, oddający w pełni ten jakże szczególny, grecki klimat. Dla wszystkich zwolenników tego urokliwego kraju, którzy choć na moment pragną znaleźć się w miejscu niezwykłym, pełnym uroku i nieopisanego piękna.

Prezentowany domek o powierzchni 50 metrów kwadratowych, przeznaczony jest maksymalnie dla 6 osób. Znajdziemy tutaj na parterze gustownie urządzony salon z kuchnią, gdzie dominującymi akcentami są pastele, w tym przede wszystkim wszelkie odcienie niebieskiego i kolor kremowy. Nie mogło tutaj zabraknąć gustownie urządzonego kącika do odpoczynku, wyposażonego w wygodną, rozkładaną sofę z funkcją spania dla dwóch osób, klimatycznego kominka – kozy, przy którym wieczory w blasku ognia nabiorą zupełnie nowego wydźwięku, a także i w pełni wyposażonej kuchni ze stołem. Ponadto całość uzupełnia wnętrze eleganckiej, iście greckiej w swoim klimacie przestrzeni łazienkowej. Na górze z kolei mamy dwie sypialnie: w jednej łóżko podwójne, w drugiej dwa pojedyncze, zapewniające odpoczynek i relaks wszystkim urlopowiczom. Dodatkowo w górnej części mieści się WC.

W domku znajduje się klimatyzacja, TV z płaskim ekranem, darmowe WiFi oraz bezpłatny parking. Wyposażeniem dodatkowym jest pościel, ręczniki, drewno kominkowe i sprzątanie końcowe.

Pobieramy kaucje w wysokości 500 zł, kaucja jest zwracana przy wyjeździe.

DOMEK HISZPAŃSKI „HOLA AMIGO”

Hiszpania jak się patrzy we wnętrzu tego jakże urokliwego domku w iście hiszpańskim stylu. Aranżacja tej przestrzeni, idealnie nawiązuje do hiszpańskich klimatów, w których jesteśmy przekonani, wszyscy goście poczują się wyjątkowo, a każda chwila odpoczynku w tych progach, okaże się być na wagę złota.

Prezentowany domek hiszpański o powierzchni 50 metrów kwadratowych, zaprojektowany i wykonany został w taki sposób, aby każdy przebywając w tej przestrzeni, mógł czuć się wyjątkowo, w pełni rozkoszując się urokami tego dopracowanego do perfekcji wnętrza. W dolnej części domku znajduje się duży salon z rozkładaną kanapą, z możliwością spania dwóch osób, przestrzeń jadalniana, jak również i w pełni wyposażona kuchnia, w której przygotowywanie i serwowanie bliskim posiłków, będzie absolutnie prawdziwą przyjemnością. Osobnym pomieszczeniem jest urokliwa łazienka, również wpisana idealnie w hiszpański klimat. Całość uzupełnia kominek koza, piękne oświetlenie, TV oraz efektownie dopasowane do całości dodatki w formie luster, obrazów czy elementów dekoracyjnych na ścianach. Na górze znajdują się dwie sypialnie – w jednej jest podwójne, duże łóżko, w drugiej dwa pojedyncze, a także i WC.

W domku hiszpańskim znajduje się telewizor z płaskim ekranem, darmowe WiFi i klimatyzacja. Kuchnia posiada niezbędne sprzęty i akcesoria. Całość uzupełnia darmowy parking, dostęp do pościeli i ręczników czy do drewna kominkowego.

Pobieramy kaucje w wysokości 500 zł, kaucja jest zwracana przy wyjeździe.

Zapraszamy do wnętrza