Entry-header image

DOMEK FRANCUSKI „MON CHERI”

Dobre wino, pyszne sery, smaczne croissanty, a do tego ten luksus, elegancja i klasa w najlepszym tego słowa znaczeniu. Czy tak właśnie kojarzy się Państwu Francja? Pragnąc ten klimat wprowadzić w polskiej przestrzeni, mamy dla Państwa domek francuski MON CHERI, który zachwyca swoim pięknem, wyjątkowością i klasą w każdym detalu i szczególe.

Prezentowany domek o powierzchni 70 metrów kwadratowych, przeznaczony jest maksymalnie do 7 osób. Składa się na niego designersko zaaranżowana przestrzeń salonowa z aneksem kuchennym i jadalnią, sofa z funkcją spania dla dwóch osób oraz łazienka, a  na górze dwie niezależne sypialnie, gdzie w jednej mieści się duże, podwójne łóżko oraz łóżko pojedyncze, w drugiej umieszczone zostały dwa pojedyncze łóżka. Dodatkowo, na piętrze mieści się druga łazienka. W oferowanym Państwu domku dominuje motyw lawendy, nie brak jest tutaj i prowansalskich akcentów, francuskiej jodełki czy też bardzo popularnych dla tego kraju ornamentów w postaci sztukaterii. Całość uzupełnia stylizowane oświetlenie oraz elementy dekoracyjne, które tworzą ten iście francuski klimat w całej przestrzeni oferowanego Państwu domku. Nie mogło zabraknąć tutaj również stojaka na wino i kieliszków nad wyspą, bo czym byłaby Francja bez tego trunku właśnie?

Francuski domek posiada klimatyzację, TV z płaskim ekranem, jak również darmowy internet i parking. Ponadto, oferujemy w cenie drewno kominkowe, czystą pościel i ręczniki. Cena uwzględnia również sprzątanie końcowe.

Pobieramy kaucje w wysokości 500 zł, kaucja jest zwracana przy wyjeździe.

Szczegóły

Sprawdź dostępność

Cena od: 850  za dobę

Formularz rezerwacji

Wymagane pola *Zarezerwuj z 1 dostępnych kwater.

DOMEK FRANCUSKI „MON CHERI” jest dostępny dla wybranych dat.