Entry-header image

DOMEK WŁOSKI „CIAO RAGAZZI”

Włoski klimat, cudowna atmosfera, idealna pogoda i najbliżsi ludzie wokół – z pewnością o takich właśnie wakacjach wielu z nas marzy. Chcąc to wszystko poczuć, wciąż pozostając w Polsce, bez wątpienia domek włoski CIAO RAGAZZI okaże się być dla Państwa znakomitym wyborem.

Prezentowany domek o powierzchni 60 metrów kwadratowych, dla maksymalnie 6 osób, posiada salon z aneksem kuchennym i łazienką na dole, jak również dwie sypialnie i WC na górze. Całość stworzona została w niezwykle designerskim, nowoczesnym stylu, gdzie kluczowe znaczenie mają wszelkie detale i szczegóły, począwszy od dopasowania do siebie pastelowych kolorów, przez dobór odpowiedniego oświetlenia czy elementów dekoracyjnych na ścianach w formie obrazów i luster. Nie zabrakło tutaj motywu włoskiego lastryko czy nawiązania do kultu kawy. W salonie znajduje się rozkładana sofa z funkcją spania dla dwóch osób, kominek koza pozwalający stworzyć we wnętrzu niezwykły klimat, a do tego przestrzeń kuchenna w pełni wyposażona w niezbędne sprzęty i akcesoria, wyspa kuchenna z możliwością siedzenia przy niej i obowiązkowo okrągły stół, przy którym wspólne jedzenie posiłków, z pewnością będzie czystą przyjemnością. Na górze znajduje się WC, a także dwie sypialnie – w jednej podwójne, duże łóżko, w drugiej dwa pojedyncze.

Włoski domek posiada klimatyzację, TV z płaskim ekranem, a także darmowy internet i parking. W cenie wynajmu domku znajduje się drewno kominkowe, pościel, ręczniki oraz sprzątanie końcowe.

Pobieramy kaucje w wysokości 500 zł, kaucja jest zwracana przy wyjeździe.

Szczegóły

Sprawdź dostępność

Cena od: 420  za dobę

Formularz rezerwacji

Wymagane pola *Zarezerwuj z 1 dostępnych kwater.

DOMEK WŁOSKI „CIAO RAGAZZI” jest dostępny dla wybranych dat.