Entry-header image

DOMEK GRECKI „KALIMERA”

Piękny domek grecki, oddający w pełni ten jakże szczególny, grecki klimat. Dla wszystkich zwolenników tego urokliwego kraju, którzy choć na moment pragną znaleźć się w miejscu niezwykłym, pełnym uroku i nieopisanego piękna.

Prezentowany domek o powierzchni 60 metrów kwadratowych, przeznaczony jest maksymalnie dla 6 osób. Znajdziemy tutaj na parterze gustownie urządzony salon z kuchnią, gdzie dominującymi akcentami są pastele, w tym przede wszystkim wszelkie odcienie niebieskiego i kolor kremowy. Nie mogło tutaj zabraknąć gustownie urządzonego kącika do odpoczynku, wyposażonego w wygodną, rozkładaną sofę z funkcją spania dla dwóch osób, klimatycznego kominka – kozy, przy którym wieczory w blasku ognia nabiorą zupełnie nowego wydźwięku, a także i w pełni wyposażonej kuchni ze stołem. Ponadto całość uzupełnia wnętrze eleganckiej, iście greckiej w swoim klimacie przestrzeni łazienkowej. Na górze z kolei mamy dwie sypialnie: w jednej łóżko podwójne, w drugiej dwa pojedyncze, zapewniające odpoczynek i relaks wszystkim urlopowiczom. Dodatkowo w górnej części mieści się WC.

W domku znajduje się klimatyzacja, TV z płaskim ekranem, darmowe WiFi oraz bezpłatny parking. Wyposażeniem dodatkowym jest pościel, ręczniki, drewno kominkowe i sprzątanie końcowe.

Pobieramy kaucje w wysokości 500 zł, kaucja jest zwracana przy wyjeździe.

Szczegóły

Sprawdź dostępność

Cena od: 420  za dobę

Formularz rezerwacji

Wymagane pola *Zarezerwuj z 1 dostępnych kwater.

DOMEK GRECKI „KALIMERA” jest dostępny dla wybranych dat.