Entry-header image

DOMEK HISZPAŃSKI „HOLA AMIGO”

Hiszpania jak się patrzy we wnętrzu tego jakże urokliwego domku w iście hiszpańskim stylu. Aranżacja tej przestrzeni, idealnie nawiązuje do hiszpańskich klimatów, w których jesteśmy przekonani, wszyscy goście poczują się wyjątkowo, a każda chwila odpoczynku w tych progach, okaże się być na wagę złota.

Prezentowany domek hiszpański o powierzchni 50 metrów kwadratowych, zaprojektowany i wykonany został w taki sposób, aby każdy przebywając w tej przestrzeni, mógł czuć się wyjątkowo, w pełni rozkoszując się urokami tego dopracowanego do perfekcji wnętrza. W dolnej części domku znajduje się duży salon z rozkładaną kanapą, z możliwością spania dwóch osób, przestrzeń jadalniana, jak również i w pełni wyposażona kuchnia, w której przygotowywanie i serwowanie bliskim posiłków, będzie absolutnie prawdziwą przyjemnością. Osobnym pomieszczeniem jest urokliwa łazienka, również wpisana idealnie w hiszpański klimat. Całość uzupełnia kominek koza, piękne oświetlenie, TV oraz efektownie dopasowane do całości dodatki w formie luster, obrazów czy elementów dekoracyjnych na ścianach. Na górze znajdują się dwie sypialnie – w jednej jest podwójne, duże łóżko, w drugiej dwa pojedyncze, a także i WC.

W domku hiszpańskim znajduje się telewizor z płaskim ekranem, darmowe WiFi i klimatyzacja. Kuchnia posiada niezbędne sprzęty i akcesoria. Całość uzupełnia darmowy parking, dostęp do pościeli i ręczników czy do drewna kominkowego.

Pobieramy kaucje w wysokości 500 zł, kaucja jest zwracana przy wyjeździe.

Zapraszamy do wnętrza

 

Szczegóły

Sprawdź dostępność

Formularz rezerwacji

Wymagane pola *Zarezerwuj z 1 dostępnych kwater.

DOMEK HISZPAŃSKI „HOLA AMIGO” jest dostępny dla wybranych dat.